SENCOR SOC 2202TQ sonický zubní kartáček

50105471

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

999 ušetříte 800 Kč

Původní cena 1799 Kč, sleva 44%

O produktu

Společnost Sencor vytvořila elektrický zubní kartáček, který je vhodný pro děti i dospělé. Nabízí pět přednastavených čisticích a regeneraci podporujících programů, takže si každý uživatel může zvolit ten, jenž mu nejlépe vyhovuje. Kartáček dosahuje rychlosti až 45 000 kmitů za minutu, štětiny se proto spolehlivě dostanou i do těžko přístupných mezizubních prostor, abyste si dutinu ústní vyčistili skutečně důkladně a nedocházelo k usazování plaku a vzniku zubního kazu.

Quadpacer časovač

Ergonomicky tvarovaná rukojeť přesně padne do dlaně a zajišťuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci s kartáčkem. Technologie Quadpacer vám pomůže ke správnému a rovnoměrnému čištění. Časovač vás bude každých 30 vteřin upozorňovat na splnění čištění jedné čtvrtiny zubů. Můžete si tak celý proces rozdělit a mít jistotu, že se štětiny skutečně dostanou do každého záhybu. Kartáček je poháněn vestavnou baterií, která na jedno nabití zajistí jeho chod až po dobu 45 dnů. O stavu baterie informuje LED ukazatel.

Obsah balení

V balení najdete tělo kartáčku, dvě základní hlavy, nabíjecí stanici se stojánkem v jednom a přenosné pouzdro s USB konektorem.

Technické parametry

  • 5 přednastavených čistících a regeneraci podporujících programů
  • rychlost stěrů je až 45 000 za minutu
  • časovač
  • LED ukazatel stavu baterie
  • IPX7 stupeň vodotěsné ochrany
  • výdrž baterie až 45 dní při každodenním čištění