SENCOR SOC 3200SL sonický zubní kartáček

50105472

Dentální hygiena

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Důkladnou péči o dutinu ústní se učíme již od dětství. S manuálním kartáčkem je však čištění o poznání těžší, jelikož se jeho štětiny nedostanou do úzkých mezizubních prostor, a nenabídnou vám proto uspokojivé výsledky. Společnost Sencor vytvořila elektronický zubní kartáček, který nabízí pět čisticích režimů určených jak pro čištění, tak i regeneraci zubů a dásní. Spolehlivě odstraní plak a předchází tvorbě zubních kazů, takže váš úsměv bude zářit.

Bezdrátový provoz

Ergonomicky tvarovaná rukojeť vám přesně padne do dlaně, aby bylo čištění zubů ještě pohodlnější a vy jste si snadněji osvojili správné návyky. Kartáček pracuje bezdrátově, na jedno nabití vydrží funkční až po dobu 45 dnů, přičemž o stavu baterie budete informováni za pomoci praktického LED ukazatele. Tichého chodu pod 65 dB je dosaženo za pomoci speciální magnetické technologie odhlučnění. Hlavici s opotřebovanými štětinami lze vyměnit snadno během několika vteřin.

Obsah balení

Balení obsahuje tělo kartáčku, 2 ks základní hlavy, nabíjecí stanici se stojánkem v jedno a přenosné pouzdro s USB konektorem.

Technické parametry

  • 5 přednastavených čistících a regeneraci podporujících programů
  • rychlost stěrů je až 41 000 za minutu
  • LED ukazatel stavu baterie
  • IPX7 stupeň vodotěsné ochrany