SENS PLEASURE Proteinová tyčinka se cvrččí moukou ananas a kokos 40 g

Sportovní výživa

Značka: SENS
Výborná a přírodní chuťovka s 15 % bílkovin. Šťavnaté ovoce, křupavé mandle a příjemná chuť kokosu – to je poctivé složení, které není třeba dotahovat cukrem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120679

Šťavnaté ovoce, křupavé mandle a příjemná chuť kokosu – to je poctivé složení, které není třeba dotahovat cukrem, kterého běžné tyčinky obsahují víc, než je zdrávo. Nával energie střídá ospalost, na tuhle horskou dráhu nasedat nechceš. PLEASURE tyčinky jsou jiné: přírodní, nutričně vyvážené a chuťově dokonalé.

Výborná a přírodní chuťovka s 6 g proteinu

Všechny přísady jsou certifikované BIO kromě cvrččí mouky, pro kterou zatím certifikaci získat nelze. Mandle dodávají křupavou strukturu, datle a další ovoce tyčinku přirozeně osladí. Cvrččí protein poskytuje kvalitní protein, tuky, vlákninu a další hodnotné mikroživiny. Dohromady je to výborný snack s perfektním poměrem živin. Cvrččí protein je super výživný, ale neovlivňuje výslednou chuť tyčinky.

Hlavní vlastnosti:

  • nutričně vyvážená tyčinka s 15 % bílkovin
  • přirozeně sladká chuť datlí a ananasu
  • super výživný cvrččí protein

Složení

Datle, MANDLE, sušený ananas (16 %), cvrččí mouka (Acheta domesticus) (10 %), strouhaný kokos (8 %), limetkový koncentrát, sušené meruňky, rýžová mouka.

Upozornění

Konzumace cvrčků může lidem alergickým na měkkýše, korýše či roztoče vyvolat alergickou reakci. Může obsahovat stopy dalších ořechů a sóji.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.