SENS SERIOUS Proteinová tyčinka se cvrččí moukou hořké kakao a seznam 60 g

Sportovní výživa

Značka: SENS
Koncentrovaná výživa s 34 % bílkovin pro Váš trénink nebo výlet. Pasta ze sezamových semínek, datle a kakao tvoří poctivou chuť, kterou není třeba doslazovat cukrem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120677

Koncentrovaná výživa pro Váš trénink nebo výlet. Doplňte 20 g proteinu výhradně z kvalitních surovin. Pasta ze sezamových semínek, datle a kakao tvoří poctivou chuť, kterou není třeba dotahovat cukrem. Proteinové tyčinky SENS SERIOUS mají měkkou strukturu a přírodní chuť bez chemie.

Pestrá kombinace bílkovin

Většina proteinu v tyčince pochází z kvalitní cvrččí mouky. Cvrččí protein je super výživný, ale neovlivňuje výslednou chuť tyčinky. Pro obohacení profilu aminokyselin jsou přidány kvalitní rostlinné proteiny z fava fazolí. Tato kombinace bílkovin je maximálně výživná, a přitom má minimální ekologický dopad. Vše je spojeno nepatrným množstvím datlí a čekankové vlákniny.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 34 % bílkovin
  • z šetrně zpracovaných přírodních ingrediencí
  • s minimálním množstvím sacharidů
  • s výživným cvrččím proteinem
  • vysoký obsah vlákniny

Složení

Cvrččí mouka (Acheta domesticus) (20%), tahini (17%) (100% sezamová semínka), datle, kakaová hmota (13%), čekanková vláknina, protein z fazolí Fava, sezamový protein (7%), kakaový prášek (3%).

Upozornění

Konzumace cvrčků může lidem alergickým na měkkýše, korýše či roztoče vyvolat alergickou reakci. Alergeny: sezam; může obsahovat stopy dalších ořechů a sóji.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.