Sérélys ONE 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: SÉRÉLYS
Sérélys ONE obsahuje extrakt z pylového zrna, který příznivě ovlivňuje menopauzální komfort, doplněný vitaminem E. Nehormonální přírodní doplněk stravy pro ženy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
549 ušetříte 150 Kč

Původní cena 699 Kč sleva 21%

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129499

Přírodní pomocník v boji s menopauzou. Sérélys ONE obsahuje extrakty z pylového zrna a vitamin E. Pylové zrno je při zpracování zcela zbaveno alergenního obalu, proto je přípravek vhodný i pro alergiky.

 Hlavní složky:

  • Pyl podporuje menopauzální komfort, příznivě ovlivňuje vitalitu a odolnost, snižuje únavu. Pomáhá zmírnit nepříjemné doprovodné projevy menopauzy jako jsou návaly horka, změny nálad, nervozita, nespavost, zvýšené pocení.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Přípravek Sérélys ONE je vhodný pro ženy v období menopauzy nebo perimenopauzy. Neobsahuje fytoestrogeny a je zcela bez hormonální aktivity. Mohou ho proto užívat i ženy, které mají hormonální nebo fytoestrogenové přípravky kontraindikovány.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte vodou.

Složení

PureCytonin® Compex PI + PureCytonin® Complex GC: 320 mg, vitamin E: 10 mg (83,33 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Extrakt z pylu (PureCyTonin® Complex PI a PureCyTonin® Complex GC); protispékavé látky: bramborový škrob, stearát hořečnatý, d- alfa tokoferol-acetát; plniva: mikrokrystalická celulóza; vegetariánská tvrdá tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.

Upozornění

Doplněk stravy Sérélys ONE je vhodný při pylových alergií. Nevhodné pro lidi alergické na včelí produkty. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.