Seventy-one Opalovací tyčinka Original SPF50+ 10 g

Kosmetika

Seventy-one Opalovací tyčinka Original SPF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením pro citlivé oblasti obličeje i těla.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Seventy-one v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399

O produktu

50129405

Seventy-one Opalovací tyčinka Original SPF50+ chrání citlivé oblasti obličeje i těla před UVA a UVB zářením. Je balena do praktického ergonomického balení vhodného na cesty. Má vysoce voděodolné složení, které se nemíchá s vodou, a má tak menší dopad na životní prostředí.

Výsledek: 

  • poskytuje velmi vysokou sluneční ochranou
  • je ideální na citlivé oblasti obličeje i těla
  • má velmi příjemnou bílou texturu

Složení

  • jojobový, slunečnicový a mimózový vosk – tvoří jemný a hladký film, který chrání pokožku před dehydratací a dodává pocit celodenního pohodlí 
  • organické bambucké máslo – známé pro své hydratační, obnovující, zjemňující a zklidňující vlastnosti 
  • karnaubský vosk a ekologický ricinový olej  

Použití

Bílou opalovací tyčinku aplikujte na všechny citlivé oblasti obličeje: lícní kosti, nos a čelo v jednom kroku. I když je tyčinka voděodolná, doporučujeme ji v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. 

Upozornění

Vy ani Vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Dojde-li k podráždění pokožky, přerušte používání. Vyhýbejte se očím. V případě zasažení očí, vypláchněte oči proudem čisté vody. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.