Seventy-one Opalovací tyčinka Pacha Mama SPF50+ 10 g

Kosmetika

Seventy-one Opalovací tyčinka Pacha Mama SPF50+ chrání citlivé oblasti obličeje i těla před UVA a UVB zářením. Zároveň také chrání pokožku před vnějšími vlivy během pobytu na vzduchu či ve vodě.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Seventy-one v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399

O produktu

50129406

Seventy-one Opalovací tyčinka Pacha Mama SPF50+ chrání citlivé oblasti obličeje i těla před UVA a UVB zářením. Zároveň také chrání pokožku před vnějšími vlivy během pobytu na vzduchu či ve vodě (slunce, vítr, slaná voda, chlad). Je balena do ergonomického balení vhodného na cesty. Má voděodolné složení, které se nemíchá s vodou, a má tak menší dopad na životní prostředí.

Výsledek:

  • poskytuje velmi vysokou sluneční ochranou 
  • je vhodná na citlivé oblasti obličeje i těla 
  • má bronzové zbarvení

Složení

  • jojobový, slunečnicový a mimózový vosk – tvoří jemný a hladký film, který chrání pokožku před dehydratací a dodává pocit celodenního pohodlí
  • organické bambucké máslo – známé pro své hydratační, obnovující, zjemňující a zklidňující vlastnosti
  • karnaubský vosk a ekologický ricinový olej

Použití

Aplikujte tyčinku na všechny citlivé oblasti obličeje: lícní kosti, nos a čelo v jednom kroku. I když je tyčinka voděodolná, doporučujeme ji v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. 

Upozornění

Vy ani Vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Dojde-li k podráždění pokožky, přerušte používání. Vyhýbejte se očím. V případě zasažení očí, vypláchněte oči proudem čisté vody. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.