Silk´n laserový epilátor Glide Infinity 400000 imp s pouzdrem

Elektronika

Značka: SILK´N
Epilátor zanechá pokožku  rychle, bezbolestně a dlouhodobě hladkou a dokonale jemnou bez jediného chloupku. Odstraňuje chloupky ze všech oblastí na těle.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
7 371 ušetříte 819 Kč

Původní cena 8 190 Kč sleva 10%

O produktu

50100140

Mějte pokožku hladkou a jemnou bez jediného chloupku. Odstraňte je ze všech oblastí na těle včetně intimních partií nebo obličeje za pomoci epilátoru Glide Infinity od společnosti Silk’n. Revoluční přístroj pracuje s patentovanou technologií eHPL, s níž dojde již při prvním použití k výraznému a bezbolestnému úbytku chloupků. Velká hlava (3 cm2) napomáhá k rychlé epilaci, která pro pokožku celého těla nezabere déle než 20 minut. Používání je přesto bezpečné, přístroj totiž nevyšle impuls, dokud se celá hlava nedotýká pokožky, abyste si náhodou nepoškodili zrak.

Jak Silk´n laserový epilátor Glide Infinity 400000 funguje?

Hlava je přizpůsobena pro 400 tisíc pulsů. Vydrží vám proto plně funkční po dlouhé roky, během nichž nebudete muset řešit její výměnu. Pravidelnými ošetřeními snížíte růst chloupků až o 92 %. Stačí si navolit intenzitu záblesků, a to od energie 1 (jeden záblesk za vteřinu) až po energii 5. Zařízení je vhodné pro všechny typy pleti, výborně funguje především na světlejší pokožce. Lze jej použít i po opalování, a to při nastavení úrovně 1. Integrovaný senzor kůže automaticky rozpozná zabarvení pokožky a podle toho vám uzamkne nebezpečné úrovně, abyste si pokožku nepoškodili.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.