844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Silver Care Dentální nit s fluoridem a vit. C 50m

Silver Care Dentální nit s fluoridem a vit. C 50m

50092371
Kosmetika
102 Kč

Dentální nit SilverCare je sterilizovaná a obsahuje fluorid a aktivní vitamin C. 

Podrobné informace o produktu

Mezizubní dentální nit SilverCare s vitaminem C je speciální pomůckou, která vám pomůže v boji proti zubnímu kazu a společně s klasickou zubní péčí, zajistí vašim zubům zdraví a přirozenou krásu. Zubní nit je nezbytným prostředkem pro dokonalé dokončení zubní hygieny. Zubní kartáček se nedostane do všech mezírek a mezizubních prostorů, které je nutné zbavit zbytků jídel, plaku a jiných nečistot. K čištění těchto mezírek je tu dentální nit, která lehce a velmi šetrně zuby vyčistí.

Správný návyk zubní hygieny je základem pro krásné a zdravé zuby. Dentální nit rychle a spolehlivě vyčistí prostor mezi zuby i na zubech pod okrajem vašich dásní a předchází tak vzniku zánětu dásní, který zuby poškozuje. Velkou výhodou je malé balení nitě, které můžete mít neustále po ruce. Obsahuje 50 m nitě a vystačí vám tak na dlouhou dobu.

Použití

Uřízněte si větší kus dentální nitě, přibližně kolem 30 cm, napněte ji mezi prsty a čistěte mezizubní prostory jeden po druhém. U předních zubů napněte nit přes jejich plochu a snažte se dostat nití až pod okraj dásně, kde se také usazuje plak a zbytky jídel. Celý postup opakujte u horních i dolních zubů všude tam, kam se dostanete. Zubní nit nenahrazuje čištění zubů, je pouze jeho doplňkem.

Velikost balení: 50 m

 

Parametry produktu

Značka Silver care Specifické zaměření Dentální hygiena
Forma Nit EAN 8009315041021

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.