844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Akce -1%
Silver Care Dětský zubní kartáček 2/6 let měkký

Silver Care Dětský zubní kartáček 2/6 let měkký

50092369
Kosmetika
109 Kč 110 Kč

Dětský zubní kartáček SilverCare pro děti od dvou do šesti let patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou. 

Podrobné informace o produktu

Tento kartáček umožňuje správnou ústní hygienu dětí v důležitém období jejich vývoje. 

Zubní kartáček SilverCare soft má kompaktní hlavu, která usnadňuje přístup k premolárům, což jsou zuby na čtvrtém a pátém místě v dutině ústní. Střední štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní nebo poškození zubů. Jemně zakřivená rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila vaše dítě kartáček správně držet a používat. Dokonale padne do malé dětské ruky a přizpůsobená velikost kartáčku umožní dětem snadnou manipulaci v dutině ústní.

Kartáček SilverCare soft má barevné štětiny i rukojeť, aby byl pro děti dostatečně přitažlivý. Jeho štětiny jsou jemné a měkké, proto nehrozí poranění dásní ani poškození zoubků. Kartáček je určen pro děti od dvou let. Zpočátku se předpokládá každodenní účast rodičů při čištění zubů, nejdříve je potřeba dětem čištění názorně předvést, potom je dobré nechat děti zoubky čistit samostatně a poté zuby ještě důkladně dočistit tak, aby na nich nezůstaly zbytky jídel ani zubní plak.

Věk:

Vhodné pro děti od 2 do 6 let.

Použití:

Čistěte si zuby společně s dětmi, názorně jim předveďte kde a jak zuby čistit. Po praktické ukázce ještě dětem zoubky sami dočistěte, nejlépe za použití dětské zubní pasty.

Velikost balení:

Kartáček je balen samostatně v hygienicky zajištěném průhledném obalu.

Parametry produktu

Značka Silver care EAN 8009315043445

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.