844 909 909|info@drmax.cz

Silver Care Dětský zubní kartáček 7/12 let střední

Silver Care Dětský zubní kartáček 7/12 let střední

50092372
Kosmetika
109 Kč 110 Kč

Dětský zubní kartáček SilverCare medium je určen pro děti od sedmi do dvanácti let

Podrobné informace o produktu

Dětský zubní kartáček SilverCare medium patří do řady inovativních kartáčků s antibakteriální neodnímatelnou hlavou, které jsou určeny pro větší děti. Tento kartáček umožňuje správnou ústní hygienu dětí v důležitém období jejich vývoje, kdy se jejich mléčné zuby mění za zuby stálé. 

Zubní kartáček SilverCare medium má oválnou hlavu, která usnadňuje přístup ke stoličkám. Střední štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní nebo poškození zubů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila dítě kartáček správně držet a bez problémů používat i na čištění méně přístupných zubů. Rukojeť dokonale padne do dětské ruky a správná velikost kartáčku umožní dětem snadnou manipulaci v dutině ústní.

Kartáček SilverCare medium má barevné středně tvrdé štětiny a barevnou rukojeť. V tomto věku je důležité, aby děti měly zažité každodenní pečlivé čištění zubů a čistily si je zcela samostatně. Je nutné čistit zuby tak, aby na nich nezůstaly zbytky jídel ani zubní plak. Po večerním čištění zubů je dobré dohlédnout, aby děti již nic nejedly a nepily sladké nápoje. 

Věk:

Vhodné pro děti od 7 do 12 let.

Použití

Dohlédněte na pravidelné a kvalitní čištění zubů vašich dětí a zajistěte jim pravidelné zubní kontroly u vašeho stomatologa. Kartáček je potřeba používat nejméně dvakrát denně. Po večerním čištění dohlédněte na to, aby děti již dále nejedly a nepily sladké nápoje. Vyměňte dětem kartáček včas, dříve než dojde k jeho viditelnému opotřebování.

Velikosti balení:

Kartáček je balen samostatně v hygienicky zajištěném průhledném obalu.

Parametry produktu

Značka Silver care EAN 8009315043346

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.