Slim Pasta Noodles Vegetariánské Phad Thai 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: SLIM PASTA
Nízkokalorické, bezlepkové hotové jídlo vhodné pro vegany i vegetariany.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111416

Vegetariánské Pad Thai s konjakovými (Juroat® C) plochými nudlemi. Neobsahuje lepek, má nízký obsah tuku, cukru a soli a nízkou kalorickou hodnotu. Vhodné pro vegany i vegetariány i osoby, které si hlídají váhu. Patentovaná potravina Juroat ™  je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní potravinu s nízkým obsahem kalorií. Těstoviny Juroat jsou barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžných těstovin.


Složení

Konjakové ploché nudle 60 % (Juroat® C) (voda, konjaková mouka, modifikovaný kukuřičný škrob, B karoten, zpevňující prvek: hydroxid vápenatý, kyselina citronová), voda, tofu (sója, síran hořečnatý), česneková pažitka 4 %, šalotka 4 %, cukr, arašídy 3 %, čínská solená ředkev (ředkev, cukr, sůl, sorbát draselný), tamarindová pasta 3 %, sójový olej, česnek, modifikovaný kukuřičný škrob, sůl, chilli, kyselina citronová, paprikový extrakt, karamelové barvivo.

Použití

Ohřejete Slim Pasta Lunch Box v mikrovlnce po dobu 90 sekund a jídlo je připraveno. Po otevření můžete uchovávat v lednici 1 den.

Upozornění

Alergeny: soja, arašídy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.