Smartsleep SLEEP+ 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: SMARTSLEEP
Smartsleep SLEEP+ obsahuje rostlinné výtažky (meduňka, mučenka, ašvaganda), melatonin a hořčík, který je důležitý pro zdravý nervový systém.  Snadné usínání a klidný spánek.
Skladem na e-shopu
389

Cena za 100 g: 1 556 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129645

Spánek je nejdůležitější částí dne na regeneraci našeho těla a je klíčový pro naše zdraví i naši pohodu. Smartsleep SLEEP+ s rostlinnými výtažky, melatoninem a hořčíkem pomáhá snadněji usnout a navodit kvalitní spánek. Přípravek má 100% přírodní složení, není návykový. Je veganský, bez lepku, laktózy a cukru. 

Hlavní složky:

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním)
  • ašvaganda (withanie snodárná) pochází z Indie a je hojně využívaná v tradiční indické medicíně – ajurvédě, působí jako adaptogen, podporuje odolnost organismu proti stresu, dodává energii, vitalitu a pozitivně působí na duševní zdraví a přispívá ke zdravému spánku a relaxaci
  • mučenka pozitivně působí na relaxaci a spánek
  • meduňka má relaxační účinek, podporuje usínání a spánek, pozitivně působí na kognitivní a duševní zdraví
  • hořčík příznivě ovlivňuje nervový systém, přispívá k normální duševní funkci a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1 kapsli cca 30 minut před ulehnutím a zapijte ji trochou vody.

Složení

Melatonin 1,0 mg, meduňka - extrakt 100 mg, kořen ašvagandy 250 mg, mučenka 100 mg; hořčík 150 mg (40 % NRV) v jedné kapsli. % NRV =% podíl denního referenčního příjmů živin pro dospělé. 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Vyrobeno v Německu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.