SODASTREAM Crystal Black/Metal výrobník perlivé vody

Elektronika

Značka: SODASTREAM
Designová edice výrobníku SODASTREAM se skleněnou lahví a stylovým, extra bezpečným provedením. Snadné a spolehlivé mechanické ovládání.
Skladem na e-shopu
2 999 ušetříte 1 000 Kč

Původní cena 3 999 Kč sleva 25%

O produktu

50126515

Chtěli byste se osvěžit lahodnou perlivou vodou? Nemusíte běžet do supermarketu pro těžký a drahý balík PET lahví – raději si dokonale čerstvou perlivou vodu připravte v pohodlí domova. O všechno se stisknutím jediného tlačítka postará luxusní výrobník SodaStream Crystal ve stylovém provedení Black/Metal. Tato sada je výjimečná mimo jiné tím, že obsahuje nikoli plastovou, ale skleněnou láhev.

Designová lahev z pravého skla

Elegantní výrobník se používá velmi snadno – funguje na mechanickém principu, vystačíte si s jediným tlačítkem. Počtem stlačení také můžete regulovat perlivost vody. Lahev je odolná proti tlaku, ale abyste se mohli cítit dokonale bezpečně, vkládáte ji při přípravě do kovové nádoby ve spodní části výrobníku. Jeho provedení je tedy nejen stylové, ale také praktické. Designová skleněná lahev je pochopitelně použitelná opakovaně. Potravinářský plyn CO2, kterým jsou tvořené bublinky ve vodě, se nachází v bombičce, jež dokáže připravit až 80 litrů perlivé vody. Tu navíc po použití nevyhazujete. Můžete samozřejmě koupit novou (například náhradní a mít doma dvě), ale jinak stačí jednoduše navštívit jedno z mnoha prodejních míst po celé republice, kde vám bombičku vymění za naplněnou, a to za zvýhodněnou cenu.


SODASTREAM Crystal Black/Metal výrobník perlivé vody2

Hlavní vlastnosti:

  • příprava perlivé vody jedním mechanickým tlačítkem
  • upevnění lahve zašroubováním
  • volba perlivosti pomocí počtu stlačení
  • stylová lahev z opravdového skla
  • kapacita bombičky s potravinářským CO2 až 80 litrů vody

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.