SODASTREAM Zeros Koncentrát příchuť Limetka 440 ml

Potraviny a nápoje

Značka: SODASTREAM
Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Zeros Limetka má víčko s odměrkou pro doporučené ředění a skvělou chuť s přidanými vitamíny a bez cukru.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126542

Vyzkoušejte skvělou příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Zeros Limetka. Lehká ovocná chuť bez cukru navíc potěší přidanými vitamíny B3, E, B6, D3. Lahev má víčko s odměrkou pro doporučené ředění, připravíte s ní minimálně 9 litrů chutného perlivého nápoje. 

Hlavní vlastnosti:

  • pomerančovo-mangová příchuť do perlivé vody SODASTREAM
  • s přidanými vitamíny B3, E, B6, D3
  • pro přípravu minimálně 9 litrů nápoje

Složení

Voda, kyselina (kyselina citronová), přírodní limetkové aroma, regulátor kyselosti, (citrát sodný), stabilizátor (arabská guma, E 445), sladidla (sukralosa, steviolglykosidy), barvivo (E 141, karoten), konzervant (sorban draselný), vitamín (B3, E, B6, D3). Neobsahuje alergeny.

Použití

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SODASTREAM). Lahev zavřete a jemně promíchejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.