Doplněk stravy

Solgar Full Spectrum Curcumin 30 tobolek

Značka: SOLGAR
  • Solgar Full Spectrum Curcumin obsahuje extrakt z oddenku kurkumy, která podporuje normální trávení a činnost jater, příznivě působí na kardiovaskulární systém.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
999

Cena za 1 kus: 33 Kč

O produktu: Solgar Full Spectrum Curcumin 30 tobolek

50142885

Úvod

Doplněk stravy Solgar Full Spectrum Curcumin obsahuje extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) v měkkých kapslích, které se dobře polykají. Kurkuma podporuje normální trávení a činnost jater, příznivě působí na činnost kardiovaskulárního systému.

Hlavní vlastnosti

  • kurkuma podporuje normální trávení a činnost jater
  • kurkuma podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
  • kurkuma podporuje normální funkci imunitního systému, antioxidant

Dávkování

Dospělí: Užívejte 1-2 tobolky denně, ideálně s jídlem nebo dle pokynů lékaře. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Extrakt z oddenků kurkumy (Curcuma longa), emulgator: polysorbát 80, měkká kapsle (hovězí želatina, rostlinný glycerin (z palmojádrového oleje). Neobsahuje: lepek, pšenici, mléko, sóju, kvasnice, sladidla, umělá aromata a barviva. Bez GMO.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo máte jakýkoli zdravotní problém, poraďte se před užitím tohoto produktu se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.