SOMATOLINE COSMETIC proti celulitidě sáčky 30x10ml

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Celulitida neboli také „pomerančová kůže“ trápí v současné době více než 80 % ženské populace. Řada Somatoline CosmeticTM napomáhá řešit tento problém a představuje produkt, jehož účinnost a výsledky jsou založené na tradici a mnohaletých zkušenostech.

Právě pro ženy, které chtějí rychle a efektivně redukovat neestetické projevy spojené s odolnou formou celulitidy, byl vyvinut tento speciální krém - Ošetřující přípravek Proti Celulitidě. Jeho jasně viditelné a prokazatelné účinky jsou patrné již během prvních čtyř týdnů po první aplikaci.

Stejně jako i ostatní tři přípravky z řady Somatoline CosmeticTM, určené k zeštíhlení a tvarování postavy, je velká účinnost tohoto ošetřujícího přípravku podpořena tzv. kryotermálním efektem (střídání pocitu tepla a chladu). Ten je založen na působení dvou látek, z nichž jedna navozuje pocit tepla (ethylnikotinát) a druhá zase pocit chladu (výtažky z mentholu). Kombinace těchto dvou efektů umožňuje stimulovat kožní mikrocirkulaci a tak podporovat i vylučování nadbytečných tekutin z těla ven. V souvislosti s kryotermálním efektem je možné, že krátce po použití přípravku můžeme na ošetřovaných partiích pocítit lehké pálení či naopak chlad doprovázený jemným zarudnutím pokožky. Nejedná se však o žádnou alergickou reakci a veškeré příznaky do 30 minut zcela odezní. Tento pocit jednoduše znamená, že přípravek skutečně funguje a aktivní látky začínají působit. 

Klinické studie a laboratorní testy prokázaly, že ošetřující přípravek výrazně redukuje projevy celulitidy, a to průměrně o 33 % během čtyř týdnů, tonizuje a zpevňuje pokožku a současně viditelně tvaruje postavu. 

BioActive-complexTM
  • Kofein-podporuje štěpení  a aktivací tuků
  • Edemine-hlavní účinná složka, pomáhá odbourávat nadbytečné tuky, sloučenina aescinu a lecithinu,která optimalizuje drenáž.
  • Adipoless-přírodní výtažek ze semen Merlíku chilského (Chenopodium quinoa), potlačuje ukládání nových tukových buněk.
Použití:
1x denně se aplikuje jeden sáček na dané partie, masáž provádějte od lehké až k intenzivnímu tlaku.

Upozornění:
Chraňte oči, přípravek se nesmí dostat do kontaktu s poraněnou či jinak poškozenou či podrážděnou kůží.

Balení:
30 sáčku
(obsah jednoho sáčku je 10ml)

Parametry
EAN 8002410061123