Připravujeme slosování.

Registrace skončila. Seznam vítězů bude dostupný na následující stránce.

Registrace losů byla možná do 15. 11. 2021

Podmínkou pro zapojení do soutěže je přihlášení do online
konta a členství v klientském programu Karta výhod Dr.Max.

Registrovat se

Jak jste mohli soutěžit?

Výherce vylosujeme nejpozději 19. 11. 2021.

Nakupte volně prodejný sortiment v lékárnách Dr.Max, anebo na e-shopu drmax.cz.

Za každých 250 Kč s DPH nákupu volně prodejného sortimentu získáte jeden soutěžní los.

Být členem klientského programu Karty výhod Dr.Max nebo se nově zaregistrovat.

Přihlaste se do online účtu klientského programu nebo si ho nově založte.
Tip: k založení online účtu je potřeba Karta výhod Dr.Max a e-mail.

Po zobrazení stránky soutěže, klikněte na "Zadat kód". Opište soutěžní kód z přední strany losu, aktualizujte kontaktní údaje a odešlete formulář.

Co jste mohli vyhrát?

Škoda Kamiq Style 81 kW v barvě bílá moon. Výbavový stupeň Style zahrnuje vše, po čem toužíte. Kola z lehké slitiny Castor 16", Infotainment Bolero 8“, Bi-LED přední světlomety a Top LED zadní světla a Climatronic – automatická dvouzónová klimatizace.

Vůz disponuje motorem 1,0 TSI s výkonem 81 kW a 6 stupňovou mechanickou převodovkou a kombinovanou spotřebou 5,5 l/100km.

Součástí výbavy je i rezervní kolo a vůz KAMIQ se pyšní dynamickými předními a zadními ukazateli směru.

Městské elektrokolo Grand 1.2 (17) v luxusním černo-zlatém designu s lesklým lakováním pro muže i ženy se zadním nábojovým motorem včetně 13 Ah (481 Wh). Toto elektrokolo je vhodné pro seniory a je na něj snadný nástup díky absenci horní rámové trubky.

Najdete na něm pohodlné široké sedlo MTF Comfort+, spolehlivou přehazovačku Shimano Tourney se sedmi rychlostmi, mechanické brzdy Tektro s odpojovačem, odpruženou vidlici Zoom, která tlumí nárazy, ale také prošívané gripy MTF comfort z imitace kůže pro dokonalý úchop řídítek. Ve výbavě nechybí ani nosič nebo blatníky.

Baterie je umístěna na nosiči. Úroveň motorové asistence (5 stupňů) se nastavuje na LED displeji umístěném na řídítkách.

Mobilní telefon Samsung A12 s uživatelskou pamětí 32 GB už na první pohled zaujme svým 6,5 palcovým Infinity-V displejem.

Díky HD+ technologii si vychutnáte obsah jakéhokoli formátu v té nejlepší možné kvalitě. Rozlišení displeje dosahuje 720 × 1600 (HD+).

Předností telefonu je zadní fotoaparát s rozlišením Multiple: 48.0 Mpx + 5.0 Mpx + 2.0 Mpx + 2.0 Mpx, který doplňuje přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx. Kapacita baterie 5 000 mAh.

Mobilní telefon disponuje rozměry 164.0 x 75.8 x 8.9 mm a váhou 205 g.

Podmínkou pro zapojení do soutěže je členství
v klientském programu Karta výhod Dr.Max a přihlášení do online účtu.

Registrovat se

Pravidla soutěže

Od 1. 10. do 31. 10. 2021 získá zákazník za každých 250 Kč z hodnoty nákupu v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz jeden soutěžní stírací los.

Do hodnoty nákupu se započítává pouze volně prodejný sortiment. Pro zařazení do slosování je nutné nejpozději do 15. 11. 2021 zaregistrovat los na soutez.drmax.cz. Do slosování budou zařazeny pouze losy zaregistrované členy klientského programu Karta výhod Dr.Max. Soutěž může být předčasně ukončena či zcela zrušena. Více informací a úplná pravidla na soutez.drmax.cz.

Kompletní pravidla soutěže