Spektrum

Řadit
Filtry výpisu
Spektrum Gummies 50+ s rakytníkem 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Nové Spektrum gummies 50+ obsahuje větší množství vitaminů a minerálů ve vyváženém poměru a navíc také extrakt z plodů rakytníku řešetlákového.

329 Kč
Spektrum Imunita 90 tablet

90 tablet

Doplněk stravy

Prémiový a komplexní multivitamin se stopovými prvky. Součástí preparátu je komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek.

375 Kč
Spektrum Vitalita 50+ 90 tablet

90 tablet

Doplněk stravy

Spektrum Vitalita 50+ je komplexní multivitamin s minerály a ženšenem.

435 Kč
Spektrum Gummies Imunita s echinaceou 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Želatinové multivitaminy pro dospělé. Spektrum gummies imunita obsahuje větší množství vitaminů a minerálů ve vyváženém poměru.

275 Kč
Spektrum Energy 90 tablet

90 tablet

Doplněk stravy

Spektrum Energiy je komplexního multivitamin s minerály a koenzymem Q.

419 Kč

 

Nabijte své tělo vitamíny. Značka SPEKTRUM patří k předním výrobcům vitamínů a minerálů, které jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku.

Výrobky SPEKTRUM se vyznačují výbornou chutí, kterou si okamžitě zamilujete. Ani vám nepřijde, že děláte něco pro své zdraví, protože si skutečně každý den pochutnáváte. Vyberte si z široké nabídky produktů. Doplňky stravy SPEKTRUM se objevují ve formě želatinových gumových medvídků a multivitaminů. V doporučených denních dávkách obsahují vitamíny A a C a dále riboflavin, měď, vápník a zinek. Speciálně pro uživatele nad 50 let jsou určeny přípravky SPEKTRUM Vitalita 50+, které jsou obohaceny ženšenem a přispívají ke kvalitnímu a aktivnímu životu po padesátce.

 

 

SPECTRUM je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.