SPLAT Professional TOTAL CARE ústní voda 275 ml

Dentální hygiena

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky SPLAT řady Special, Professional nebo INNOVA v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Ústní voda s výtažkem ze šalvěje pro kompletní péči o Vaše ústa. Unikátní patentovaný systém LUCTATOL® mléčného enzymového komplexu v kombinaci s japonskou lékořicí působí proti bakteriím a snižuje tvorbu plaku o 96 %. Inovativní komplex Sp. White Systém® šetrně bělí zubní sklovinu. Zinečnaté soli neutralizují nepříjemný zápach. Esenciální oleje z karafiátu, kůry magnolie a šalvějového destilátu udržují svěží dech po dlouhou dobu.

Výsledek:

  • snižuje tvorbu zubního plaku
  • šetrně bělí zubní sklovinu
  • osvěžuje dech na dlouhou dobu

Složení

Aktivní složky: esenciální olej z karafiátu, kůra z magnolie, složka LUCTATOL® (laktoferrin, laktoperoxidáza, glukózooxidáza, extrakt z lékořice) šalvěj a zinečnaté soli, Sp. White System. Neobsahuje fluorid, syntetická aromata a barviva.

Použití

Používejte po vyčištění zubů a po jídle. Odměřte půl víčka a proplachujte v ústech 1 minutu. Poté vyplivněte a již nevyplachujte vodou. Nepolykejte.