SPLAT Special DUO BLACKWOOD & LOVE zubní pasty 2x75 ml

Dentální hygiena

Značka: SPLAT
4.0
Výhodné balení SPLAT Special LOVE zubní pasty 75 ml a SPLAT Special BLACKWOOD černé zubní pasty 75 ml pro dokonale zářivý úsměv a svěží dech.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značek Splat, Biomed a Innova v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na BIOMED Charcoal s černým uhlím zubní pastu 100 g. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50124316

Výhodné balení SPLAT Special LOVE zubní pasty 75 ml a SPLAT Special BLACKWOOD černé zubní pasty 75 ml zajišťuje dokonale zářivý úsměv, chráněné dásně a dlouhotrvající svěžest v ústní dutině. Dopřejte tuto péči svým zubům i Vy.

Pro oslnivý úsměv a svěží dech

  • SPLAT Special LOVE zubní pasta pomáhá pečovat o dásně a zajišťuje dlouhodobě svěží dech. Zároveň pasta díky svému složení jemně leští a bělí povrch zubní skloviny, která je potom krásně lesklá a hladká. Bez fluoridu. S příchutí a vůní čerstvých malin.
  • SPLAT Special BLACKWOOD černá zubní pasta je určena speciálně pro ty, kteří touží po zářivém úsměvu a maximálně svěžím dechu. Díky obsahu aktivního uhlí pomáhá pasta absorbovat nepříjemný zápach z úst, odstraňuje zubní plak a krásně bělí zuby. Bez fluoridu. Není vhodná pro děti do 14 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.