SPORTOVKA Základní A masážní roztok 550 ml

Kosmetika

Značka: SPORTOVKA
SPORTOVKA Základní A je roztok na bázi lihu určený pro krátkodobou masáž a automasáž. Rychle se vstřebává a okamžitě působí na pokožku v místě aplikace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
169

O produktu

50125161

Lihový roztok SPORTOVKA je určený pro krátkodobé sportovní masáže i automasáž. Díky formě roztoku se rychle vstřebává do pokožky a téměř okamžitě začíná působit. Roztok obsahuje výtažek z řepíku lékařského (Argimonia Eupatoria), který efektivně čistí a regeneruje pokožku. Glycerin zvláčňuje a zjemňuje pleť. Kromě těchto aktivních složek obsahuje roztok také aromatické látky, díky kterým bude vaše pokožka po aplikaci příjemně provoněná. Zažijte pocit svěžesti, čistoty a relaxace.

Hlavní vlastnosti:

  • roztok na bázi lihu pro krátkodobé masáže i automasáže
  • rychlá vstřebatelnost, téměř okamžitý účinek
  • čistí a regeneruje pokožku
  • zjemňuje a zvláčňuje pleť
  • aromatické složky provoní pokožku

Použití

Roztok jemně vetřete do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.