Úklid - Sprej (4)

Řadit
Filtry výpisu
 • Sprej
PURESSENTIEL Čistící sprej 200 ml

200 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Zatočte s nepříjemnými pachy, které mají na svědomí drobné mikroorganizmy ve Vašem domově. Sprej s esenciálními oleji hubí roztoče, houby, bakterie a viry.

 • Akce -50Kč
549 Kč 599 Kč
Ecozone Přírodní odpuzovač pavouků 500 ml

500 ml

Drogerie

Síla rostlinných výtažků odpuzuje pavouky, a přitom jim neškodí. Pomáhá vytvořit bariéru okolo Vašeho domu a předcházet nevítaným návštěvám ze zahrady.

  179 Kč
  Ecozone Čistič sprch a sprchových koutů 500 ml

  500 ml

  Drogerie

  Rychlá a jednoduchá údržba sprchového koutu pouze z přírodních surovin. Vaše sprcha bude jenom zářit! Předchází usazování nečistot.

   179 Kč
   Ecozone Čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml

   500 ml

   Drogerie

   Ekologický přípravek na okna s perfektním výsledkem. Odstraňuje špínu, mastnotu a okenní usazeniny. Vyleští skleněný povrch a zanechá jej zářivě čistý.

    125 Kč
    Úklid

    Úklid

    Mezi přírodními čisticími prostředky najdete rozsáhlé portfolio bio produktů, s nimiž bude úklid vaší domácnosti hračka. Bio čistící a dezinfekční prostředky obsahují jen přírodní rostlinné složky, např. kyselinu citronovou, octovou, mléčnou, éterické oleje, lněný a olivový olej a další. Neobsahují fosfáty, enzymy, ropné deriváty, chlór, umělé vůně a barviva. Nabízíme univerzální čističe, WC a koupelnové čističe, čističe na sklo, spreje pro dezinfekci vzduchu, čisticí písek a další. Nepostradatelnou pomůckou jsou utěrky z bambusových vláken, které vynikají 5x větší savostí než bavlněné utěrky.