STOP filtr na cigarety 30 ks

50058203

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

49

O produktu

Patentovaný 6 filtrový nástavec na cigarety, výrazně snižující množství vdechovaného dehtu a dalších karcinogenních látek vznikajících při kouření!

Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOP filtr. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety.

STOP filtr na cigarety - celosvětově první testovaný šestifiltrový nástavec na cigaretu, který zachycuje dehet a část karcinogenních látek. Tímto filtrem tak výrazně začnete šetřit své plíce a zdraví. STOPFILTR jednoduše nasadíte na filtr cigarety. Vydrží redukovat dehet a další látky u 2 - 4 cigaret. Poté stopfiltr vyměňte za nový.

Účinnost STOP filtr, byla potvrzena výsledky testu realizovaného akreditovanou společností Arista Laboratories, která se specializuje na analýzy tabákových produktů

Přestaňte s kouřením úplně.
STOP filtr pomáhá s omezením škodlivých látek zejména dehtu. Pro Vaše zdraví je nejlepší s kouřením přestat úplně. Kouření škodí zdraví!

Zdroj: www.stopfiltr.cz

Parametry
EAN 8693203013506

Kategorie produktu