StriVectin Anti-Wrinkle gift SET

Kosmetika

Značka: STRIVECTIN
Set StriVectin Anti-Wrinkle v krásném dárkovém balení obsahuje vše, co potřebujete v boji se všemi typy vrásek na tváři. Nedejte na obličeji znát váš věk a získejte zpátky svůj půvabný vzhled.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
2 390

O produktu

50132161

Set StriVectin Anti-Wrinkle v krásném dárkovém balení obsahuje vše, co potřebujete v boji se všemi typy vrásek na tváři. Nedejte na obličeji znát váš věk a získejte zpátky svůj půvabný vzhled. Dva produkty zajistí veškerou péči, kterou vaše pleť potřebuje: StriVectin Anti Wrinkle Intensive Eye Concentrate intenzivní oční krém proti vráskám a StriVectin Anti Wrinkle SD Advanced Plus jemný hydratační krém. Přípravky StriVectin pracují na bázi patentované technologie NIA-114 ™. Bylo klinicky prokázáno, že tato optimalizovaná forma vitaminu B3, posiluje bariéru pokožky a podporuje kosmetický efekt ostatních aktivních látek pro opravdu viditelný výsledek.

StriVectin Anti Wrinkle SD Advanced Plus je jemný hydratační krém, který snižuje výskyt vrásek a strií, poskytuje pokožce dlouhodobou a intenzivní hydrataci a pomáhá vyrovnat tón pleti. Unikátní krém obsahuje inovovaný Collagex-CE Complex, který zajišťuje pružnou a pevnější pokožku. StriVectin Anti Wrinkle Intensive Eye Concentrate intenzivní oční krém zmenší viditelné známky únavy a rozzáří vaše oči. Zjemňuje linky a vrásky v oblasti očí, a díky obsahu kofeinu redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

Výsledek:

  • redukuje výskyt vrásek a linek
  • zmenšuje viditelné známky únavy
  • poskytuje pokožce 72hodinovou hydrataci

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.