StriVectin Multi Action Miosture Matrix Cleanser čisticí hydratační přípravek 118 ml

Kosmetika

Značka: STRIVECTIN
Čisticí hydratační přípravek šetrně odstraňuje make-up, odumřelé kožní buňky, nečistoty a přitom nenarušuje přirozenou rovnováhu pleti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
910

O produktu

50120936

Dokonalé čištění pleti se vzácnými oleji a patentovanou technologií NIA-114™. StriVectin Multi Action Miosture Matrix Cleanser čisticí hydratační přípravek šetrně odstraňuje make-up, odumřelé kožní buňky, nečistoty a přitom nenarušuje přirozenou rovnováhu pleti. Zbavuje pleť všech nečistot a zároveň ji dokonale hydratuje a vyživuje. Vhodný především pro odstranění silného make-upu, včetně oblasti očí a dlouhotrvající rtěnky.

Výsledek:

  • odstraňuje make-up, nečistoty a odumřelé kožní buňky
  • poskytuje pleti potřebnou hydrataci a výživu
  • zanechává pleť hebkou a zářivou

Pro viditelnou změnu pokožky

Přípravky StriVectin pracují na bázi patentované technologie NIA-114 ™. Bylo klinicky prokázáno, že tato optimalizovaná forma vitaminu B3, posiluje bariéru pokožky a podporuje kosmetický efekt ostatních aktivních látek pro opravdu viditelný výsledek.


Složení

Směs avokádového, mandlového a hroznového oleje. 

Použití

Naneste na suchou pokožku a krouživými pohyby masírujte, dokud se gel nepromění v olej. Navlhčete si ruce teplou vodu a pokračujte v masáži, dokud se olej nepromění v čisticí mléko. Následně pleť opláchněte a osušte. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.