StriVectin Multi-Action gift SET

Kosmetika

Značka: STRIVECTIN
Set StriVectin Multi-Action v krásném dárkovém balení obsahuje vše, co potřebujete v boji se všemi typy vrásek na tváři. Nedejte na obličeji znát váš věk a získejte zpátky svůj půvabný vzhled.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 490

O produktu

50132183

Krásný dárkový balíček obsahuje dva produkty, které přesně uspokojí potřeby matné a unavené pokožky a zastaví první známky stárnutí pleti. StriVectin Super-C Retinol Brighten & Correct Vitamin C sérum na pleť a StriVectin Multi Action R&R Eye Cream oční krém je přesně to, co potřebujete ke krásné, zdravé a zářivé pleti. Přípravky StriVectin pracují na bázi patentované technologie NIA-114 ™. Bylo klinicky prokázáno, že tato optimalizovaná forma vitaminu B3, posiluje bariéru pokožky a podporuje kosmetický efekt ostatních aktivních látek pro opravdu viditelný výsledek.

Nechte svou pleť rozzářit novým odlehčeným sérem s retinolem a vitaminem C! StriVectin Super-C Retinol Brighten & Correct kombinuje rozjasňující vitamin C, vyhlazující retinol + patentovanou molekulu niacinu NIA-114, která podporuje funkci ostatních složek. Stabilizovaná forma vitaminu C spolu s výtažkem z tropické třešně aceroly viditelně rozjasňují pokožku, která je matná a unavená. Retinol minimalizuje známky stárnutí, obnovuje pleť a vyhlazuje jemné linky a vrásky

StriVectin Multi Action R&R Eye Cream oční krém s komplexem peptidů a patentovanou technologií NIA-114 ™ bojuje proti viditelným známkám stárnutí a únavy. Redukuje vrásky, tmavé kruhy, ochabnutí a otoky v oblasti očí. Krém se směsí vysoce výkonných přísad, které jsou prospěšné pro jemnou pokožku v oblasti očí, poskytuje pleti potřebnou hydrataci, výživu a obnovuje její pevnost.

StriVectin MULTI-ACTION R&R Eye Cream oční krém 15 ml

Výsledek:

  • rozjasňuje a zdokonaluje matnou unavenou pleť
  • viditelně pleť zpevňuje a zlepšuje její pružnost
  • vyhlazuje vrásky a nerovnosti
  • redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima
  • skvělý dárek pro každého, komu záleží na kráse pleti

Použití

Sérum používejte 2x denně na vyčištěnou pokožku obličej. Nechte důkladně zaschnout. Krém na oči aplikujte v přiměřeném množství na čistou pleť v oblasti očí ráno a/nebo večer.

Upozornění

Pokud vám po aplikaci pokožka zčervená, nejedná se o alergickou reakci. Naopak, je to důkaz, že se absorboval chybějící Niacin (vitamin B3), který pleť posiluje. Začněte menšími dávkami a postupně navyšujte.Tělo si vůči Niacinu vybuduje toleranci a červenání se poté už neobjeví.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.