PharmaSuisse STRONGIMUN 15 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem komplexu přírodních vitaminů B, vitaminů C a D3, selenu a zinku pro zdravou imunitu a extraktu z embliky lékařské.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077279

Zdravá imunita a pomocník v boji s únavou. Přípravek STRONGIMUN obsahuje komplex přírodních vitaminů B (Cultavit® V), extrakt z embliky lékařské (Saberry®), vitaminy C a D3, selen a zinek.

  • Cultavit® V je přírodní vysoce koncentrovaný komplex vitaminů skupiny B, který se získává z naklíčené pohanky. Přírodní vitaminy jsou pro organismus lépe využitelné.
  • Saberry® je patentovaný extrakt z embliky lékařské (Amalaki), která je hojně používaná v Ayurvédské medicíně. Jedná se o ovoce, původem z Indie, podobné angreštu.
  • Kyselina listová, vitaminy B6, B12, C a D3, selen a zinek jsou potřebné pro správnou funkci imunitního systému. Kyselina listová a vitaminy B12, B6, B3 a vitamin C pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňují psychickou činnost.

Dávkování

Užívejte 1 tableta denně.

Složení

Cultavit® V - prášek z naklíčené pohanky 250 mg (z toho: vitamin B1 0,35 mg, vitamin B2 0,5 mg, vitamin B3 6,3 mg, vitamin B5 2,425 mg, vitamin B6 0,335 mg, kyselina listová (vit. B9) 67 µg, vitamin B12 0,7 µg), vitamin C 80 mg, vitamin D3 5 µg, selen 55 µg, zinek 10 mg, Saberry® - extrakt z embliky lékařské 100 mg v jedné tabletě.

Stabilizátor: mikrokrystalická celulóza; Cultavit® V – prášek z naklíčené pohanky (Fagopyrum esculentum Moench; plod); Saberry® - emblika lékařská (Phyllanthus emblica L.; plod); kyselina L-askorbová; stabilizátor: hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát; protispékavá látka - oxid křemičitý; oxid zinečnatý; protispékavá látka - stearan hořečnatý (rostlinný); cholekalciferol (nosič: kukuřičný olej), L-selenomethionin.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy (z důvodu absence dat o používání embliky lékařské u těchto skupin populace). Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.