Suavinex Absorpcní vložky do podprsenky 28 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Hygienické vysoce savé polštářky pro kojící maminky. Efektivně zachytí odkapávající mléko a chrání prs před vlhkostí. Prodyšné a extra-tenké.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

159
Dočasně nedostupné

O produktu: Suavinex Absorpcní vložky do podprsenky 28 ks

50117902

Hygienické polštářky s vysokou savostí pro kojící maminky. Efektivně zachytí odkapávající mléko, chrání prs před vlhkostí a oblečení před ušpiněním. Suavinex Absorpční vložky do podprsenky jsou hygienické a antibakteriální a prodyšné. Vložky mají anatomický tvar a jsou extra tenké, takže nejsou pod oblečením vidět. Díky samolepicímu pásku se lehce přichytí na podprsenku a krásně drží na svém místě.

Hlavní vlastnosti:

  • efektivně zachytí odkapávající mléko
  • hygienické a antibakteriální a prodyšné
  • extra-tenký anatomický tvar
  • samolepicí pásek k přichycení
  • balení obsahu 28 jednotlivě balených kusů

Složení

Extra absorbující celulóza. Polypropylenové netkané vlákno Non Woven. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Absorpční vložky Suavinex jsou na jedno použití a je doporučeno je vyměňovat po každém kojení. Samolepící pásek se lehce přichytí na podprsenku.

Upozornění

V případě zjevného podráždění pokožky či přecitlivělosti na některou ze složek výrobku, používání přerušte. Čtěte pozorně pokyny pro použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.