Suavinex Booo Hrníček na učení 12m+ 340 ml 1 ks růžový

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Tréninkový hrnek pro batolata, který chrání nápoj před rozlitím. Dítě může pít po celém obvodu hrnečku, tekutina vytéká pouze při kontaktu s dětskými rty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117836

Tréninkový hrnek pro batolata, který chrání nápoj před rozlitím. Dítě může pít po celém obvodu hrnečku, tekutina vytéká pouze při kontaktu s dětskými rty. Nepropustné víčko zabraňuje vylití. Suavinex Boo Hrníček na učení pomůže dětem zvládnou samostatné pití bez zbytečných nehod. Je vhodný pro děti od 12 měsíců. Růžová varianta pro holčičky.

Hlavní vlastnosti:

  • systém proti rozlití nápoje
  • dítě může pít po celém obvodu hrnku
  • vhodné do myčky nádobí
  • objem 340 ml
  • neobsahuje BPA

 


Složení

Polypropylén, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před každým použitím výrobek a veškeré jeho komponenty pečlivě umyjte a sterilizujte jej. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu musí být hrneček alespoň do poloviny naplněn tekutinou. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost.
  • Tento výrobek není kojenecká láhev, a proto by měl být používán jako běžná sklenice, bez přílišného naklánění či pokládání do horizontální polohy, aby nedocházelo k přílišnému úniku vody. Je možné, že bude nutné naučit dítě s tímto výrobkem zacházet.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před každým použitím produkt zkontrolujte. V případě jakéhokoliv poškození nebo pukliny, přestaňte produkt používat. Ujistěte se, že je vnitřní silikonová součást správně připevněna.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.