Suavinex Booo Hrníček s brčkem 18m+ 340 ml 1 ks růžový

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Systém proti rozlití tekutiny a zatahovací slámka činí z hrnečku skvělého pomocníka nejen pro domácí použití, ale i na výlety a cestování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117834

Inovativní lahvička s měkkým brčkem pro batolata od 18 měsíců. Systém proti rozlití tekutiny a zatahovací slámka z ní činí skvělého pomocníka nejen pro domácí použití, ale i pro výlety a cestování. Silikonová slámka chrání mléčné zuby a zároveň odolává prokousnutí. Růžové provedení pro holčičky.

Hlavní vlastnosti:

  • systém proti rozlití tekutiny
  • slámka z měkkého silikonu
  • vhodné do myčky nádobí
  • objem 340 ml
  • neobsahuje BPA

 


Složení

Polypropylén, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před každým použitím výrobek a veškeré jeho komponenty pečlivě umyjte a sterilizujte jej. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: Uzávěr před ohříváním vždy odšroubujte. Při ohřevu musí být lahvička alespoň do poloviny naplněna tekutinou. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
  • Pro správné fungování výrobku je nutné víčko pečlivě přišroubovat. Ujistěte se, že je ventilek na vnitřní straně brčka správně připevněn.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před krmením vždy zkontrolovat teplotu potravy. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před každým použitím produkt zkontrolujte. V případě jakéhokoliv poškození nebo pukliny, přestaňte produkt používat. Používání brčka nedoporučujeme pro děti mladší 6 měsíců.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.