Suavinex Booo Jídelní sada 6m+ 5 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Originální dětská sada pro první stolování. Je vytvořena z lehkého, bezpečného a nerozbitného materiálu ve svěžím hravém designu. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117820

Originální dětská sada pro první stolování. Balení obsahuje kompletní výbavu pro samostatné krmení: talíř se zvednutým okrajem, hlubokou misku, hrníček s oušky pro drobné dětské ruce, ergonomickou lžičku a protiskluzovou podložku.

Vše přizpůsobeno dítěti

Suavinex Booo Jídelní sada je vytvořena z lehkého, bezpečného a nerozbitného materiálu ve svěžím hravém designu. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z polypropylenu, plastu, který neobsahuje BPA. Komplet je doplněn praktickou protiskluzovou podložkou. To, aby talířek při prvních statečných pokusech o samostatnost držel na svém místě. Nádobí je vhodné do mikrovlnné trouby. Kromě protiskluzové podložky je můžete umývat v myčce na nádobí. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • lehký a nerozbitný materiál
  • ergonomické provedení
  • lze používat v mikrovlnné troubě
  • lze umývat v myčce
  • neobsahuje BPA


Složení

Polypropylén, EN14350/EN14372. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před použitím, i před prvním, výrobek umyjte vodou a prostředkem na mytí nádobí. Nádobí i příbory lze mýt v myčce. Nevhodné metody čištění, které mohou nádobí poškodit: saponáty, rozpouštědla a podobně.
  • Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou potravu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.