Suavinex Booo Netekoucí hrnek 6m+ 200 ml 1 ks zelený

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Tréninkový hrnek se savičkou, která zabraňuje odkapávání nápoje. Měkká savička je odolná proti prokousnutí. Je chráněna hygienickým víčkem. Neobsahuje BPA.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
309

O produktu

50117838

Tréninkový hrnek se savičkou, která zabraňuje odkapávání nápoje. Hrneček má ergonomický tvar a pohodlná ouška, která lze odejmout. Měkká silikonová savička je odolná proti prokousnutí. Je chráněna hygienickým víčkem, které utěsní hrneček, pokud jste na cestách. Suavinex Boo Netekoucí hrnek je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • systém proti rozlití nápoje
  • měkká savička odolná proti prokousnutí
  • vhodné do myčky nádobí
  • objem 200 ml
  • neobsahuje BPA

 


Složení

Polypropylén, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před každým použitím výrobek a veškeré jeho komponenty pečlivě umyjte a sterilizujte jej. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu musí být hrníček alespoň do poloviny naplněn tekutinou. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před každým použitím produkt zkontrolujte. V případě jakéhokoliv poškození nebo pukliny, přestaňte produkt používat. Vždy se ujistěte, že násada je správně nasazena.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.