Suavinex Duo Krabička na šidítka 1 ks bílá

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Hygienická krabička na dva dudlíky. Pouzdro lze rozdělit na dvě části a jeden dudlík pohodlně uložit v kabelce. S pružným ouškem pro zavěšení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117815

Hygienická krabička na dva dudlíky. Pouzdro lze rozdělit na dvě části a jeden dudlík pohodlně uložit v kabelce. Díky pružnému oušku můžete krabičku zavěsit na postýlku nebo kočárek, aby byl čistý dudlík stále po ruce.

Hlavní vlastnosti:

  • hygienické uložení dudlíku
  • pouzdro lze rozdělit na dvě části
  • s pružným ouškem k zavěšení

 


Složení

PP (polypropylen).

Použití

Omývejte vodou a mýdlem.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.