Suavinex Evolution Šidítko silikon 0-6m 1 ks modré

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Novorozenecký dudlík z kvalitního lékařského silikonu. Savička má anatomický tvar a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky.
Skladem na e-shopu
116 ušetříte 13 Kč

Původní cena 129 Kč , sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 129 Kč

O produktu

50117845

Novorozenecký dudlík v modré barvě z kvalitního lékařského silikonu. Savička má anatomický tvar a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky. Šidítko Suavinex Evolution bylo vyvinuto ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte. Velikost je vhodná pro miminka do 6 měsíců.

Pocit, který uklidňuje a konejší

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku přináší miminku příjemný pocit, jež ho uklidňuje a konejší. Savička anatomického dudlíku Suavinex dokonale doléhá na horní patro děťátka a svým tvarem imituje mateřský prs během kojení.

Hlavní vlastnosti:

  • anatomický tvar savičky
  • vhodné pro miminka 0-6 měsíců
  • neobsahuje BPA

Složení

Materiál savičky: lékařský silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů pět minut vyvařte, nechte jej ochladit a odstraňte z něj zbytky vody. Před každým použitím dudlík umyjte. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, nenechte se vyvést z míry. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.