Suavinex Meaningful Live Klip na dudlík se stuhou 1 ks méďa růžový

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Aby mělo děťátko dudlík stále po ruce! Pomůcka dotažená do každého detailu. Zaoblené tvary, měkký materiál a široká stuha, která se nezamotává.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117851

Klip na dudlík na pevné široké stužce ve tvaru medvídka. S touto pomůckou, dotaženou do každého detailu, bude mít miminko dudlíček stále po ruce. Zaoblené tvary a měkký materiál zaručí, že nebude dítě nikde tlačit. Stužka je jen nezbytně dlouhá, aby se nezamotávala a nepřekážela. Suavinex Klip na dudlík se stuhou je vyroben z bezpečného materiálu a je vhodný pro miminka již od narození. V růžovém provedení pro holčičky.

Hlavní vlastnosti:

  • zaoblené tvary a měkký materiál
  • pevná široká stuha, která se nezamotá
  • bezpečný materiál

Složení

Neobsahuje BPA. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Použití

Před každým použitím, stejně jako dudlík, klip umyjte. K čištění použijte teplou vodu a mýdlo. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.