Suavinex Fusion Klip na dudlík ovál 1 ks oranžový motýl

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Umožňuje pohodlně upevnit dudlík na oblečení dítěte, aby byl stále v dosahu. Praktická pomůcka je vyrobena z měkkého materiálu, bezpečného pro Vaše děťátko.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
145

O produktu

50117915

Klip na dudlík s řetízkem a milými originálními obrázky. Umožňuje pohodlně upevnit dudlík na oblečení dítěte, aby byl stále v dosahu. Praktická pomůcka v pastelových barvách je vyrobena z měkkého materiálu, bezpečného pro Vaše děťátko. Klip s řetízkem z kolekce Fusion krásně ladí s dudlíky i kojeneckými láhvemi Suavinex v podobném dekoru ze stejné řady. Je vhodný pro miminka již od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • zaoblené tvary a široký řetízek
  • měkký a bezpečný materiál
  • krásně ladí s ostatními výrobky řady Fusion

Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Před každým použitím klip, stejně jako dudlík, umyjte. Klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou a mýdlem nebo jemným čistícím přípravkem pro miminka. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Výrobky značky Suavinex jsou dekorovány přírodními barvami, které mohou být při přehnaném čištění poškozeny.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.