Suavinex Fusion Láhev savička silikon 0m+ 150 ml 1 ks oranžový motýl

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Širokohrdlá kojenecká láhev se savičkou s pomalým průtokem. Kulatá silikonová savička je opatřena anti-kolikovými průduchy. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117938

Kojenecká láhev s ergonomickým tvarem a širokým hrdlem. Láhev je opatřena kulatou savičkou s pomalým průtokem z kvalitního silikonu s anti-kolikovými průduchy. Ty umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. Velikost savičky je vhodná pro děti od narození. Kojenecká láhev s něžnými obrázky z kolekce Suavinex Fusion krásně ladí s dudlíky i ostatními doplňky v podobném dekoru ze stejné řady.

Hlavní vlastnosti:

 • ergonomická láhev s širokým hrdlem
 • kulatá savička s pomalým průtokem
 • anti-kolikové průduchy předcházejí polykání vzduchu při pití
 • lahev ani savička neobsahují BPA
 • objem 150 ml

Složení

Materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

 • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej.
 • K čištění použijte teplou vodu a mýdlo nebo umyjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
 • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C.
 • Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
 • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou potravu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
 • Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.