Péče o dítě

Suavinex Láhev skleněná savička S 0-6m 120 ml 1 ks zelená

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Meaningful Live

Kojenecká láhev se silikonovou savičkou s pomalým průtokem. Savička má anatomický tvar a je opatřena anti-kolikovými průduchy. Neobsahuje BPA.

199

O produktu: Suavinex Láhev skleněná savička S 0-6m 120 ml 1 ks zelená

50117856

Úvod

Skleněná kojenecká láhev se silikonovou savičkou. Savička má anatomický tvar a je opatřena anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. Velikost S s pomalým průtokem a je vhodná pro děti od narození do 6 měsíců. Skleněná láhev se velmi dobře čistí a zůstává stále jako nová i při podávání ovocných šťáv, které na plastových lahvičkách zanechávají neestetické zabarvení.

Hlavní vlastnosti:

  • anatomická savička s pomalým průtokem
  • anti-kolikové průduchy předcházejí polykání vzduchu při pití
  • lahev ani savička neobsahují BPA

Složení

Sklo, materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.


Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte.
  • Použijte teplou vodu a mýdlo nebo umyjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C.
  • Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Před vyvařováním z láhve vždy sundejte víčko, závit i savičku.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou potravu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
  • K promíchání obsahu ve skleněných láhvích nepoužívejte kovové předměty, protože by je mohly poškodit.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívejte sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Při pití by dítě nemělo běhat ani chodit. Skleněné láhve se mohou rozbít. Před každým použitím skleněných láhví zkontrolujte, zda nemá ostré hrany nebo střepy uvnitř. Prasklou láhev nebo láhev, v níž jste našli střepy, nepoužívejte.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.