Suavinex Booo Lžíce 4m+ 2 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Tvar rukojeti je přizpůsoben dětské ručce. Kvalitní materiál a zaoblení lžičky zajišťuje bezpečí a pohodlí při krmení a nedráždí dětské dásně. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117831

Dvě ergonomické lžičky pro první kašičky a přesnídávky. Tvar rukojeti je přizpůsoben dětské ručce. Bezpečný materiál a zaoblení lžičky zajišťuje bezpečí a pohodlí při krmení a nedráždí dětské dásně. Vhodné pro děti přibližně od 4 měsíců. Růžové provedení pro malé slečny.

Hlavní vlastnosti:

  • tvar lžičky je přizpůsoben dětské ruce
  • vhodné pro první příkrmy
  • neobsahuje BPA

Složení

PP (Polypropylén). Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Před použitím výrobek umyjte vodou a prostředkem na mytí nádobí. Lze mýt v myčce na nádobí. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. Nepoužívejte saponáty, rozpouštědla a podobně.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Výrobek není hračka.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.