Suavinex Premium Hygge Duo krabička na šidítka 1 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Hygienická dvoukomorová krabička Vám pomůže zajistit, aby byl dudlíček vždy čistý a v dosahu. Lze rozdělit na dvě části a box s jedním dudlíkem vložit pohodlně do kabelky.
Skladem na e-shopu
169

O produktu

50120578

Hygienická dvoukomorová krabička Vám pomůže zajistit, aby byl dudlíček vždy čistý a v dosahu. Suavinex Premium Hygge Duo krabičku na šidítka lze rozdělit na dvě části a box s jedním dudlíkem vložit pohodlně do kabelky. Praktické poutko slouží k zavěšení do kočárku nebo k postýlce.

Hlavní vlastnosti:

  • hygienické uložení dudlíku
  • krabičku lze rozdělit na dvě části
  • z bezpečného materiálu bez BPA

Složení

Materiál krabičky: PP. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Krabičku udržujte v čistotě, myjte v teplé vodě s použitím saponátu určeného dětem. Občas doporučeno přelít horkou vodou. Nevyvařovat ani nesterilizovat.

Upozornění

Pouzdro na dudlíky není určeno ke hraní.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.