Péče o dítě

Suavinex Premium Hygge Láhev skleněná 0m+ 120 ml 1 ks zelená

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Premium Hygge

Kojenecká láhev pro děti od narození s kulatou silikonovou savičkou s pomalým průtokem a anti-kolikovými průduchy. Skleněná lahvička se snadno udržuje a nepohlcuje pachy.

305

O produktu: Suavinex Premium Hygge Láhev skleněná 0m+ 120 ml 1 ks zelená

50120619

Úvod

Skleněná kojenecká lahvička pro děti od narození. Suavinex Premium Hygge Láhev skleněná 0m+ 120 ml je opatřena kulatou silikonovou savičkou s pomalým průtokem a anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů. Skleněné lahvičky neabsorbují pachy z předchozí stravy a nápojů a velmi dobře se čistí. Na vnitřní stěně nezůstávají stopy po čajích či ovocných šťávách, a tak si stále uchovávají perfektní vzhled.

Hlavní vlastnosti:

  • silikonová savička s anti-kolikovými průduchy
  • velikost průtoku savičky: S pomalý průtok
  • skleněná lahvička se snadno udržuje a nepohlcuje pachy
  • pro tekutiny typu čaje, mléka i vody
  • objem 120 ml

Složení

Materiál: Sklo, PA, Silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.


Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
  • K promíchání obsahu v skleněných láhvích nepoužívejte kovové předměty, protože by je mohly poškodit.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.