Suavinex Klip na dudlík 1 ks růžový

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Široký řetízek není zbytečně dlouhý, a tak se nezamotává. Krásná dekorace dodává klipu punc luxusu, který dýchne na každého, kdo nakoukne do kočárku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117900

S šikovným klipem na řetízku se dudlíček nikam neztratí. Široký řetízek není zbytečně dlouhý, a tak se nezamotává. Krásná dekorace dodává klipu punc luxusu, který dýchne na každého, kdo nakoukne do kočárku. Kolekce Suavinex Premium Couture je zdobena detaily se zlatými aplikacemi, které jsou inspirovány posledními trendy ve šperkařství. Suavinex Premium Klip na dudlík je vyroben z bezpečného materiálu a je vhodný pro miminka již od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • zaoblené tvary a měkký materiál
  • široký řetízek, která se nezamotá
  • bezpečný materiál

Pohrajte si a kombinujte

Klip s řetízkem z kolekce Premium Couture krásně ladí s dudlíky i kojeneckými láhvemi Suavinex v podobném dekoru ze stejné řady.

 

 

 

 

 

 

 


Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

Před každým použitím klip, stejně jako dudlík, umyjte. Klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou a mýdlem nebo jemným čistícím přípravkem pro miminka. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Výrobky značky Suavinex jsou dekorovány přírodními barvami, které mohou být při přehnaném čištění poškozeny. Kontakt výrobku s opalovacími krémy může poškodit jeho dekoraci.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.