Péče o dítě

Suavinex Premium Couture Láhev silikon 0m+ 270 ml 1 ks bílá

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Premium Couture

Širokohrdlá kojenecká láhev s 3-poziční savičku. Kulatá silikonová savička je opatřena anti-kolikovými průduchy. Neobsahuje BPA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Premium Couture Láhev silikon 0m+ 270 ml 1 ks bílá

50117896

Úvod

Kojenecká láhev s ergonomickým tvarem a širokým hrdlem. Kolekce Suavinex Premium Couture je zdobena detaily a zlatými aplikacemi, které jsou inspirovány posledními trendy ve šperkařství. Funkční kojenecká výbava této řady má nádech luxusu. Láhev je opatřena kulatou savičkou z kvalitního silikonu s anti-kolikovými průduchy. Ty umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. 3-poziční savičkou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu, pouhým pootočením. Savička má velikost S a je vhodná pro děti od narození.

Hlavní vlastnosti:

 • ergonomická láhev s širokým hrdlem
 • 3-poziční kulatá savička
 • anti-kolikové průduchy předcházejí polykání vzduchu při pití
 • luxusní vzhled se zlatými aplikacemi
 • lahev ani savička neobsahují BPA
 • pro děti od narození
 • objem 270 ml

Pohrajte si a kombinujte

Kojenecká láhev Suavinex z kolekce Premium Couture krásně ladí s klipem s řetízkem v podobném dekoru ze stejné řady.


Složení

Materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 


Použití

 • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej.
 • K čištění použijte teplou vodu a mýdlo nebo umyjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
 • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C.
 • Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
 • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou potravu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
 • Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.