Suavinex Premium set láhev + klip + dudlík bílý

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Širokohrdlá láhev s kulatou silkonovou 3poziční savičkou s anti-kolikovými průduchy + silikonový dudlík s fyziologickou savičkou + klip se zlatými aplikacemi.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
515

O produktu

50120554

Novorozenecká sada Suavinex z kolekce Premium Couture je zdobena detaily a zlatými aplikacemi, které jsou inspirovány posledními trendy ve šperkařství. Funkční kojenecká výbava této řady má nádech luxusu. Širokohrdlá láhev má ergonomický tvar, a tak se Vám během krmení miminka bude pohodlně držet. Je opatřena kulatou silkonovou 3poziční savičkou s anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do láhve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. 3poziční savičkou lze regulovat sílu průtoku pokrmu, a to pouhým pootáčením. Dudlík s fyziologickou savičkou je vyroben ze speciálního zdravotního vyztuženého silikonu, velmi měkkého, nepropustného nežádoucím pachům, chuti. Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky. Je vhodný pro miminka 0-4 měsíce. Savička i dudlík jsou schválené španělskou asociací pediatrů a dentistů.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomická láhev s širokým hrdlem
  • kulatá 3poziční savička s anti-kolikovými průduchy
  • objem lahvičky 270 ml
  • dudlík s fyziologickou savičkou
  • pro děti od narození
  • neobsahuje BPA

Složení

Použitý materiál: PA, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Neobsahuje BPA. Klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
  • Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

Rady k použití dudlíků a klipsů: Před každým použitím, stejně jako před prvním, dudlík umyjte. Voda a mýdlo mohou být velmi adekvátními prostředky pro umytí obou výrobků. Neskladujte ve vlhku či horku. Nevhodné metody čištění, které mohou savičku/klips poškodit: agresivní roztoky, rozpouštědla apod. Kontakt výrobku s opalovacími krémy může poškodit jeho dekoraci.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.

Pro dudlíky: Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nenechávejte dudlík na přímém slunci, v blízkosti zdroje tepla nebo v dezinfekci (sterilizačním roztoku) déle, než je doporučeno, protože savička se takto může poškodit. Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů pět minut vyvařte, nechte jej ochladit a odstraňte z něj zbytky vody. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, NENECHTE SE VYVÉST Z MÍRY. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst. EN 1400.

Pro klipsy: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození ho vyhoďte. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. NEVKLÁDEJTE DO MIKROVLNNÉ TROUBY. EN 12586:2007+A1:2011

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.