Péče o dítě

Suavinex Booo První láhev s oušky 4m+ 150 ml 1 ks modrá

Značka: SUAVINEX
Produktová řada: Booo

Ergonomická lahvička s dvěma uchy a netekoucím pítkem, které připravuje miminko na přechod z kojenecké láhve na pití z hrnečku. Neobsahuje BPA.

NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml Při nákupu produktů značky Suavinex v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Booo První láhev s oušky 4m+ 150 ml 1 ks modrá

50117822

Úvod

Ergonomická lahvička s dvěma uchy pro děti od 4 měsíců. Savička je nahrazena měkkým pítkem, které připravuje miminko na přechod z kojenecké láhve na pití z hrnečku. Netekoucí pítko je vyrobené z bezpečného silikonu. Suavinex První láhev s oušky je součástí třífázového evolučního systému krmení, který umožňuje dítěti nenásilný pokrok na jeho cestě k samostatnému krmení. Modrá varianta pro chlapce.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar láhve
  • dvě ucha pro snadné držení
  • netekoucí pítko
  • objem 150 ml
  • neobsahuje BPA

Složení

Materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Neobsahuje BPA. Klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.


Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou tekutinu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před každým použitím savičku zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.