Péče o dítě

Suavinex Set hřebínek + kartáček na vlásky 2 ks bílé

Značka: SUAVINEX
  • Velmi jemný a hustý kartáček s pružnými vlákny něžně uhladí vlásky miminka. Zuby hřebínku mají zaoblené konce. Vhodné pro děti již od narození.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Set hřebínek + kartáček na vlásky 2 ks bílé

50117843

Úvod

Sada na vlásky v bílém neutrálním provedení pro holčičku i pro kluka. Velmi jemný a hustý kartáček s pružnými vlákny něžně uhladí vlásky miminka. Zuby hřebínku mají zaoblené konce. Kartáček i hřebínek se snadno udržují v čistotě, stačí je pravidelně omývat v mýdlové vodě. Suavinex Set hřebínek + kartáček na vlásky je vyroben z kvalitních plastů a materiálů, které jsou vhodné pro děti od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • kartáček má jemná a pružná vlákna
  • hřebínek se zaoblenými konci
  • vhodné pro děti od narození

Složení

Kartáč a hřeben: ABS. Štětiny: Nylon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.


Použití

Čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Nevyvařujte. Nepoužívejte k čištění saponáty nebo rozpouštědla. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. Nemyjte v myčce nádobí. Neponechávejte v dlouhodobém kontaktu s parfémem nebo toaletní vodou.


Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.