Suavinex Set lahví pro holčičku 0m+ 270 ml 2 ks růžová

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Sada dvou kojeneckých lahví se širokým hrdlem. Kulatá savička je opatřena anti-kolikovými průduchy, a tak děťátko může pít bez zbytečného polykání vzduchu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117842

Sada dvou kojeneckých lahví se širokým hrdlem. Kulatá savička je opatřena anti-kolikovými průduchy, které umožňují přisávání vzduchu do lahve. Mléko tak může plynule proudit a Vaše děťátko pije klidně, bez zbytečného polykání vzduchu. 3poziční savičkou lze regulovat sílu průtoku pokrmu, a to pouhým pootáčením. Savička je schválena španělskou asociací pediatrů a dentistů. Suavinex Set lahví pro holčičku je vhodný pro miminka již od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • široké hrdlo lahve usnadňuje přípravu mléka
  • 3poziční savička s anti-kolikovými průduchy
  • lahev ani savička neobsahují BPA

Složení

Materiál savičky: silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Použití

  • Před každým použitím pečlivě umyjte zvlášť savičku i láhev s příslušenstvím a sterilizujte jej. K čištění láhve použijte teplou vodu a mýdlo nebo ji myjte v myčce nádobí. Nepoužívejte dezinfekční prostředky s obsahem alkoholu, agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla a antibakteriální čističe.
  • Myjte v myčce nádobí pouze ve vrchním koši a při teplotě nepřesahující 60°C. Potravinářská barviva mohou některé komponenty obarvit. Po každém použití propláchněte velkým množstvím vody.
  • Před vyvařováním z lahve vždy sundat víčko, závit i savičku.
  • Použití v mikrovlnné troubě: při ohřevu láhev musí být alespoň do poloviny naplněna tekutinou nebo jídlem. Mikrovlnnému ohřevu věnujte zvýšenou pozornost. Ohřátou potravu vždy promíchejte, aby se zajistilo rovnoměrné rozložení tepla a před podáváním teplotu zkontrolujte.
  • K promíchání obsahu ve skleněných láhvích nepoužívejte kovové předměty, protože by je mohly poškodit.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek používat vždy pod dohledem dospělé osoby. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Před každým použitím sosák zkontrolujte a natáhněte všemi směry. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy. 

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.