Péče o dítě

Suavinex Fusion Šidítko silikon 4-18m + klip 2 ks modrý pes

Značka: SUAVINEX

Vyladěná sada šidítko + klip z řady Fusion. Uklidňující dudlík má fyziologickou savičku z kvalitního silikonu. Díky praktickému klipu bude dudlík stále na dosah.

NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml Při nákupu produktů značky Suavinex v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Suavinex krém na ruce 75 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Fusion Šidítko silikon 4-18m + klip 2 ks modrý pes

50117920

Úvod

Vyladěná sada šidítko a klip z řady Fusion s něžnými obrázky. Uklidňující dudlík má fyziologickou savičku z kvalitního silikonu. Vykrojený tvar motýlka a vzduchové průduchy zajišťují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky. Díky praktickému klipu bude mít Vaše miminko dudlík stále na dosah. Velikost savičky je vhodná pro děti 4-18 měsíců.

Pocit, který uklidňuje a konejší

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku přináší miminku příjemný pocit, jež ho uklidňuje a konejší. Fyziologická savička ve tvaru kapky je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro.

Hlavní vlastnosti:

  • šidítko je opatřeno fyziologickou silikonovou savičkou
  • praktický klip zajistí, že šidítko bude stále na dosah
  • jednotný dekor pro trendy vzhled Vašeho děťátka

Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použité pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické.


Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů pět minut vyvařte, nechte jej ochladit a odstraňte z něj zbytky vody. Před každým použitím dudlík i klip umyjte. Klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou a mýdlem nebo jemným čistícím přípravkem pro miminka. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Výrobky značky Suavinex jsou dekorovány přírodními barvami, které mohou být při přehnaném čištění poškozeny.


Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, nenechte se vyvést z míry. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst.

Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.