Péče o dítě

Suavinex Fusion Šidítko silikon 4-18m + klip 2 ks motýl

Značka: SUAVINEX
  • Vyladěná sada šidítko + klip z řady Fusion. Uklidňující dudlík má fyziologickou savičku z kvalitního silikonu. Díky praktickému klipu bude dudlík stále na dosah.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Suavinex Fusion Šidítko silikon 4-18m + klip 2 ks motýl

50117917

Úvod

Vyladěná sada šidítko + klip z řady Fusion s něžnými obrázky. Uklidňující dudlík má fyziologickou savičku z kvalitního silikonu. Vykrojený tvar motýlka a vzduchové průduchy zajišťují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky. Díky praktickému klipu bude mít Vaše miminko dudlík stále na dosah. Velikost savičky je vhodná pro děti 4-18 měsíců.

Pocit, který uklidňuje a konejší

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku přináší miminku příjemný pocit, jež ho uklidňuje a konejší. Fyziologická savička ve tvaru kapky je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro.

Hlavní vlastnosti:

  • šidítko je opatřeno fyziologickou silikonovou savičkou
  • praktický klip zajistí, že šidítko bude stále na dosah
  • jednotný dekor pro trendy vzhled Vašeho děťátka

Složení

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použité pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické.

 


Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů pět minut vyvařte, nechte jej ochladit a odstraňte z něj zbytky vody. Před každým použitím dudlík i klip umyjte. Klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou a mýdlem nebo jemným čistícím přípravkem pro miminka. Nepoužívejte agresivní roztoky jako čistící prostředky a rozpouštědla. Výrobky značky Suavinex jsou dekorovány přírodními barvami, které mohou být při přehnaném čištění poškozeny.


Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Před každým použitím zkontrolujte celý klips na dudlík. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Nikdy savičku nenamáčejte do sladkých tekutin nebo léků, dítěti to může způsobit zubní kazy. Po jednom až dvou měsících používání dudlík z bezpečnostních a hygienických důvodů vyměňte. Pokud dudlík zůstane v ústech dítěte, nenechte se vyvést z míry. Je navržen tak, aby ho dítě nemohlo spolknout. Co nejopatrněji jej vyjměte z úst.

Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Nikdy klips na dudlík neprodlužujte! Nikdy jej nepřipevňujte ke šňůrám, stuhám, tkanicím nebo volným částem oděvu. Dítě by se mohlo uškrtit. Klips připevňujte pouze k oblečení. Nepoužívejte jej, je-li dítě v postýlce, posteli nebo v kolébce. Klips se nemá používat jako hračka nebo kousátko. Klips nevyvařujte ani nesterilizujte v páře. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. EN 12586:2007+A1:2011.


O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.